top of page

Mimarlık ve Mühendislik

Mimarlık hizmeti farklı büyüklükte ve farklı parametrelere bağlı olarak çok geniş bir alanı kapsar. Dar bir alanı en kullanışlı şekilde tasarlamaktan koskoca bir şehir meydanını planlamaya kadar verilen hizmetler kimi zaman kişi yararını kimi zaman ise kamu yararını gözetir. Çalışmaya hayal gücümüzde başlar, çizgilerle kağıda ve teknoloji sayesinde her gün gelişen programlarla dijital ortama aktarılır.

Hizmet talebinden teslimine kadar net bir iletişim, disiplinler arası koordineli çalışma ve her aşamada doğru bir zamanlamayla en başarılı sonuçlar alınır. Mimari hizmetlerimiz, bina ve villa projeleri dahil olmak üzere geniş bir skaladadır.

İç Mimarlık ve Dekorasyon

İç mimarlık ve dekorasyon hizmeti yaşam alanlarımıza estetik bir görünüm katmayı, fonksiyonel olarak en doğru çözümü sunarak sağlar. Bir alana girildiğinde önce gözlere hitap eden tasarımlar, deneyimlendiğinde ise kolaylık sağlayarak kişileri mutlu etmelidir. Zevkler ve trendlerin sürekli değişkenlik gösterdiği bu dönemde, her zaman kullanıcı hislerine hitap ederken özgün kalmak amaçlanır.

Proje Uygulama ve Danışmanlık

Proje uygulama ve danışmanlık hizmeti, deneyim ve bilgiyle, çizgilerin gerçek ortama doğru bir şekilde aktarılmasını sağlar. Sahada pratik çözümler sunabilmek zaman kazandırırken uygulanması istenen tasarımın da istenildiği doğrultuda kalmasını sağlar. Bir projelendirme yapılırken, ilk amaç en gerçekçi şekilde çalışmak ve bu sayede birebir uygulamaya geçirebilmektir. Uygulama aşamasında ise en önem verdiğimiz konular, sağlamlık ile doğru ve kaliteli malzeme kullanımıdır. 

Şantiye denetimi ve yürütülmesi ile danışmanlık hizmetleri, talebe göre proje hizmetleri ile birlikte veya ayrı olarak gerçekleştirilebilir.

Enerji Kimlik Belgesi

Detaylı bilgi için ilgili sayfaya 

bottom of page